Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

MEMİŞOĞLU TARIM ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1423 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.423 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
12 Haziran 1991 ,Çarşamba
Yetkilileri
ŞERAFETTİN MEMİŞ - ALİ SEVİN
Ortakları
ŞERAFETTİN MEMİŞ - GIYASETTİN MEMİŞ - NASİP MEMİŞ - TUNCER MEMİŞ
Telefon
4440828
Fax
4441828
Bölge
MERKEZ / MERSİN
Adres
ADANA-MERSİN YOLU ÜZERİ YENİTAŞKENT MEVKİİ MERKEZ, MERSİN, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

HUBUBAT alanlarında MERSİN Bölgesinde HUBUBAT, BAKLİYAT, KURUYEMİŞ VE KURU MEYVE meslek grubunda Kuru bakliyat ürünleri toptan ticareti (fasulye, mercimek, nohut, vb.) gibi konularda faaliyet göstermektedir.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.