Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

MELEK TİCARET A.Ş.

Bu işletmeye ait bilgiler 661 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
24 Ekim 2012 ,Çarşamba
Yetkilileri
SEMİH MELEK
Telefon
0462 321 2203
Fax
0462 321 6422
Bölge
MERKEZ / TRABZON
Adres
KEMERKAYA MH. KUNDURACILAR CD. AHMET SELİM TEYMÜR SK. NO:5 / A ORTAHİSAR, TRABZON, TÜRKİYE
Web Adresi
www.melekas.com
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PERAKENDE TİCARETİ alanlarında ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ meslek grubunda ORTAHİSAR / TRABZON Bölgesinde Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda beyaz eşya ve elektrikli küçük ev aleti perakende ticareti (buzdolabı, çamaşır makinesi, su ısıtıcı, vantilatör, davlumbaz, tost makinesi, mutfak robotu, vb.) (radyo, televizyon ve fotoğrafçılık ürünleri hariç) gibi konularda faaliyet göstermektedir.
İştigal Konusu:
DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PERAKENDE TİCARETİ

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.