Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


MEGA YAT DENİZCİLİK HİZMETLERİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1723 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.723 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
26 Eylül 2011 ,Pazartesi
Yetkilileri
ÖMER UÇAR Müştereken Müdür
Telefon
(212)283-05-55
Fax
(0212)283-05-65
Bölge
LEVENT / İSTANBUL
Adres
LEVENT CAD.NO:5 KAT:1 LEVENT, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Gemi,yat ve buna bezer araçların yurt içi ve yurt dışı nakliyelerini yapmak ve yaptırmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.