Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


LİMAÇ PLASTİK VE TEKSTİL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1035 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.035 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
04 Ağustos 1999 ,Çarşamba
Yetkilileri
CHENG-YEN LIANG Müdür Münferiden JUNG-TANG LIN Müdür Münferiden
Telefon
(212)442-98-06
Bölge
KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL
Adres
İKİTELLİ ORG.KÜÇÜK SAN.BÖLG. İPKAS SAN.SİT.3.KIS.C BLK.NO.7 KÜÇÜKÇEKMECE, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Ham mamul veya yarı mamul deri almak satmak deri ithalatı ve ihracatı ile uğraşmak. Amaç ve konusu ile ilgili her çeşit hammadde yarı mamul madde mamul madde yardımcı madde ve malzemeleri aksesuarları ve teçhizatları ile aksam ve cihazların ithalatıihracatı ve dahili toptan ticaretini yapmak bütün bunların fason üretimlerini yaptırmak.Bu fason üretimlerin gerçekleştirilmesini sağlamak için fabrika atölye imalathane depo vs.yerleri kiralamak inşa ettirmek gerekli her çeşit teçhizat tesisat malzeme ekipman ve deirbaşlarını almak kiralamak gerektiğinde satmak. Konu ve amacı için menkul ve gayrimenkuller yurt içinde ve yurt dışında alır kiralar kiraya verir inşa eder veya ettirir ve her türlü ayni hakları iktisap edebilir resmive özel ihalelere katılabilir. Amaç ve konusu ile ilgili olarak iç ve dış piyasalardan her çeşit kredileri temin etmek bu krediler ile ilgili sözleşmeler yapmak bulduğu kredileri için gerek kendi sahip bulunduğu ve gerekse üçüncü şahısların sahip bulunduğu her çeşit menkul ve gayrimenkulleri ipotek rehin vermek bunları fek etmek sahibi bulunduğu gayrimenkuller üzerinde kat mülkiyeti tevhit ve ifraz işlemlerini yapmak yaptırmak. Şirket amacını gerçekleştirebilmek için her çeşit kısa ve uzun vadeli borçlanmalar yapabilir kredi kullanabilirbu işlemler için şirket mallarını teminat gösterebilir menkul ve gayrimenkullerini rehin ve ipotek edebilir ve 26.5.2006 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.