Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

KUTLU ULUSLARARASI NAKLİYAT YAŞ SEBZE MEYVE ELEKTRONİK İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 415 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
30 Ekim 1997 ,Perşembe
Yetkilileri
ERDOĞAN ERMİŞ - TURGUT KUTLU
Ortakları
ERDOĞAN ERMİŞ - TURGUT KUTLU
Fax
0324 232 4292
Bölge
YENİŞEHİR / MERSİN
Adres
LİMONLUK MAH. H.OKAN MERZECİ BULVARI KAYMA İNŞ NO.434D 33120 YENİŞEHİR, MERSİN, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

ULUSLARARASI alanlarında YENİŞEHİR / MERSİN Bölgesinde TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK HİZMETLERİ meslek grubunda Kara yolu ile uluslararası yük taşımacılığı (gıda, sıvı, kuru yük, vb.) (gaz ve petrol ürünleri hariç) gibi konularda faaliyet göstermektedir.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.