Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

KÜLTÜR BÜRO MALZEMELERİ KIRTASİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 2.504 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
11 Şubat 1998 ,Çarşamba
Yetkilileri
ALİ ULVİ TEKGÜÇ
Ortakları
ALİ ULVİ TEKGÜÇ - GÜLSÜM SEMA TEKGÜÇ
Telefon
0324 233 2172
Fax
0324 232 0587
Bölge
MERKEZ / MERSİN
Adres
CAMİŞERİF MAH. İSTİKLAL CAD NO:4 33060 MERKEZ, MERSİN, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

KIRTASİYE alanlarında MERSİN Bölgesinde KAĞIT VE KIRTASİYE meslek grubunda Kırtasiye ürünleri toptan ticareti gibi konularda faaliyet göstermektedir.

Bağlı olduğu kategoriler

Eğitim->Kırtasiye Toptancıları

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.