Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


KULE MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ FENERBAHÇE İSTANBUL ŞUBESİ

Bu işletmeye ait bilgiler 622 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
07 Aralık 1998 ,Pazartesi
Yetkilileri
HHLEVENT ERKAN Müdür Münferiden
Telefon
(216)336-77-35
Fax
(0216)349-62-25
Bölge
KADIKÖY / İSTANBUL
Adres
CADDEBOSTAN MAH.CEMİL TOPUZLU CAD.NO.102 D.1-2 KADIKÖY, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her türlü kereste,sunta ve sair orman ürünlerinden ve metalden mobilya ve aksesuarların imali,imal ettirilmesi, ithali,ihracı ve dahili ticaretini yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.