Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


KERAM DAĞITIM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM İNŞAAT DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1271 1
Bu işletmeye ait bilgiler 1.271 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
06 Ekim 2010 ,Çarşamba
Yetkilileri
RAMAZAN DELİGÖZ Müdür Münferiden
Telefon
(216)478-45-56
Bölge
PENDİK / İSTANBUL
Adres
ŞEYHLİ MAH.YUNUS EMRE CAD. MURAT SOK.ÖZGÜÇLÜLER APT.NO.6 PENDİK, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her nevi televizyon,video,müzik seti,teyp,oto teyp, radyo,kaset çalar ve ev büro ihtiyaç malları aksesuarları ve diğer beyaz eşya ve elektrikli ev gereç ve dayanıklı tüketim mallarının elektronik manyetik usullerle ses kaydeden aletlerle bunların yedek parça ve aksesuarlarının toptan ve perakende alım,satım,ithalat ve ihracatını yapmak.Elektrik akaryakıt ve buhar gücü ile çalışan mekanik veya elektronik makinelerle bunların yedek parça ve aksesuarlarının ticaretini yapmak .

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.