Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


KARYA SAĞLIK VE MEDİKAL ÜRÜNLER SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 1.664 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
09 Kasım 2010 ,Salı
Yetkilileri
HÜNKAR ÇELİK
Telefon
0212 210 35 21
Fax
0212 210 55 10
Bölge
ŞİŞLİ / İSTANBUL
Adres
PERPA TİC.MER.B BLOK KAT 11 NO:1583 ŞİŞLİ, İSTANBUL, TÜRKİYE
Web Adresi
www.karyasaglik.com
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Sağlık Ve Medikal
Hastane klinik poliklinik laboratuar ve doktor muayenehaneleri ile sağlık kuruluşlarının ihtiyaçları olan her türlü tıbbi cihaz ve yedek parçaları laboratuar malzemeleri

Bağlı olduğu kategoriler

Sağlık->Ortopedi Ürünleri

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.