Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

KARETTA AYAKKABI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - EGE SERBEST BÖLGE ŞUBESİ

Bu işletmeye ait bilgiler 1.498 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
16 Kasım 2009 ,Pazartesi
Telefon
0232 191 0254
Fax
0232 254 9376
Bölge
GAZİEMİR / İZMİR
Adres
AYHAN SOK. NO:15 EGE SERBEST BÖLGESİ GAZİEMİR, İZMİR, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

AYAKKABI VE AYAKKABI YAN SANAYİ Meslek grubunda, İZMİR ili Bölgesinde Deriden ayakkabı, mes, bot, çizme, postal, terlik, vb. imalatı (tamamıyla tekstilden olanlar ile ortopedik ayakkabı ve kayak ayakkabısı hariç) konularında hizmet vermektedir.

Bağlı olduğu kategoriler

Tekstil ve Konfeksiyon->Ayakkabı İmalatı

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.