Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

KARAOĞLU KOLL. ŞTİ. - KAMİL VE KEMAL KARAOĞLU

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1458 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.458 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
07 Temmuz 2010 ,Çarşamba
Yetkilileri
KAMİL KARAOĞLU - KEMAL KARAOĞLU
Telefon
0462 321 1050
Fax
0462 321 4265
Bölge
MERKEZ / TRABZON
Adres
SANAYİ MAHALLESİ ANADOLU BULVARI NO:36 DEĞİRMENDERE MERKEZ, TRABZON, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

HIRDAVAT, KIRTASİYE TOPTAN VE PERAKENDE ALIM , SATIMI alanlarında TEKSTİL YAN SANAYİ ÜRÜNLERİ meslek grubunda MERKEZ / TRABZON Bölgesinde Tuhafiye ürünleri toptan ticareti (iğne, dikiş ipliği, düğme, fermuar, çıtçıt, fisto, dantel, gipür vb.) gibi konularda faaliyet göstermektedir.
İştigal Konusu:
HIRDAVAT, KIRTASİYE TOPTAN VE PERAKENDE ALIM , SATIMI

Bağlı olduğu kategoriler

Giyim->Tuhafiye - Manifatura

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.