Sektorel Rehber Logo

KAHRAMAN İNŞAAT BETON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 3.113 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
31 Mayıs 2007 ,Perşembe
Yetkilileri
EŞREF KAHRAMAN Müdür Münferiden HALİM NACAR Müdür Münferiden
Telefon
(216)612-12-27
Fax
 
Bölge
Çekmeköy / İstanbul
Adres
Y.DUDULLU ALEMDAĞ CAD. NO.674 ÇEKMEKÖY, İstanbul, TÜRKİYE
Web Adresi
 
"KAHRAMAN İNŞAAT BETON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ" işletmesine ait bilgilerin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize buradan bildiriniz.
Firma İş Konusu
Şirket her türlü inşaat işlerini yapar.İnşaat işleri ile ilgili mal alım satımı ve imalatını yapar.İmalatla ilgili fabrika atölye açar yan sanayi ürünlerinin imalatını yapar yaptırır Şirket her türlü taşımacılık işini yapar,yaptırır.

Karayoluyla şehirlerarası yük ve eşya taşımacılığı yapar. Şirket faaliyetleri için her türlü kredileri temin eder. Şirketin borçları ve alacakları için ipotek tesis eder ve rehin ticari işletme rehni ile kefalet ve diğer teminatları verir, alır bunları çözer ve çözdürür. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, kiralar, kiraya verir bunlar üzerinde aynı ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fekedebilir. Şirket gayri menkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayri menkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tahsisi ifraz, tevhid taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir. ve

12008 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılıolan diğer işler.
Ürünleri ve Resimleri
Bu firmaya ait güncel ürün bilgisi bulunamadı.
Firma Harita Konumu
Firmaya ait yorum bulunamadı..