Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


İŞ-KAYA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İSTANBUL ŞUBESİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
3200 5
Bu işletmeye ait bilgiler 3.200 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
11 Haziran 2008 ,Çarşamba
Yetkilileri
YUSUF KAYA Şube Temsilcisi
Telefon
(212)855-85-85
Fax
(0212)855-85-88
Bölge
BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
Adres
GÜRPINAR DENİZ AKTAŞ CAD.NO.8 KAVAKLI BEYLİKDÜZÜ, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Yurt içinde ve yurt dışında özel yada devlet sektöründe yer alan her türlü bina tesis araç ve gereçlerin bu arada konut işhanı fabrika depo toplu konut otel motel tatil köyü barınaklar eğitim tesisi kültür tesis spor tesisi yönetim binaları yurt binaları...su tesisi alçak gerilim yüksek gerilim trafo inşaatı elektrik tesisi telekomünikasyon yer altı yer üstü telekomünikasyon sektöründe erişim şebekeleri bakım onarım arıza ıslah abone nakil abone hat toplama revizyon ve yalıtım işlerini yürütmek ve 7.4.2005 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.