Sektorel Rehber Logo

yükleniyor...


İLTEKS TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1548 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.548 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
23 Kasım 1978 ,Perşembe
Yetkilileri
İLYA KOHEN Yönetim Kurulu Başkanı Münferiden MORİS KOHEN Yönetim Kurulu Üyesi Münferiden RAFİ KOHEN Yönetim Kurulu Üyesi Münferiden
Telefon
(212)513-81-30 , (212)513-81-31
Fax
(0212)520-10-70
Bölge
Esenyurt / İstanbul
Adres
A.NAŞİT BULVARI ESENYURT MVK. 163 ADA N.15 PRS.Z.KAT ÇATI K. ESENYURT, İstanbul, TÜRKİYE
"İLTEKS TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ" işletmesine ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her nevi iplik ve naylon ipliği alım satımı ithali imali ve ihracı her nevi pamuklu yünlü ve sentetik ipliklerden örme ve dokumanın alım satımı ithali imali ve ihracı. Her türlü menkul ve gayrimenkul makina alet ve edevat vesair hakları iktisap etmek. Başkalarına ait menkul ve gayrimenkul mallar üzerinde şirket lehine rehin veya ipotek tesis ve tescil ettirmek ve bunları fekkeylemek ve bunlar üzerinde her türlü hakları iktisap etmek. Hertürlü mali ticari ve sınai iş ve taahhütlere girişmek uzun orta ve kısa vadeli istikrazlar ekdetmek,aval ve kafalet kredileri temin etmek,ve gerektiği takdirde şirket menkul ve gayrimenkul mallarını rehin ve ipotek etmek ve tahvilat ihraç etmek,.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu