Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


İLKE İNŞAAT MİMARLIK MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1290 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.290 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
19 Ekim 2001 ,Cuma
Yetkilileri
ERDAL BARÇEDOĞMUŞ Müdür Münferiden
Telefon
(216)370-30-97
Fax
(0216)370-29-27
Bölge
KÜÇÜKYALI / İSTANBUL
Adres
BAĞDAT CAD.AHMET KUTSİ TECER SOK.NO:14/A KÜÇÜKYALI, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Şirket yurt içinde ve yurt dışında mimarlık mühendislik inşaat müteahhitlik dekorasyon iç mimarlık ..... bu hizmetlerle ilgili her türlü konu ile iştigal eder ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.