Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


İKSS TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 681 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
20 Nisan 2004 ,Salı
Yetkilileri
CÜNEYT ANIL ADIBELLİ Müdür Münferiden ERHAN TÖREN Müdür Münferiden
Telefon
(212)426-70-81
Fax
(0212)541-75-24
Bölge
AVCILAR / İSTANBUL
Adres
CİHANGİR MAH.İĞDE SK.9.GÖKLER SİT.H BLOK D.5 AVCILAR, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Şirket her türlü pamuklu yünlü ipekli sentetik ve sair iplik liflerden mamul kumaş üretmek ve her türlü kumaştan çeşitli giyim ve konfeksiyon mamulleri imal etmek satın almaktoptan ve perakende olarak satmak ihraç ve ithal etmek ,

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.