Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


İKİZLER KUM DEPOSU İDRİS ERDOĞDU VE OĞULLARI KOLLEKTİF ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 505 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
13 Haziran 1975 ,Cuma
Yetkilileri
KAMİL ERDOĞDU Müdür Münferiden
Telefon
(212)571-13-48
Bölge
ZEYTİNBURNU / İSTANBUL
Adres
ABAY CAD.NO.178 ZEYTİNBURNU, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Kum,çakıl ve bilumum inşaat malzemesi ticareti,nakliyat işleri,deniz nakliyatçılığı,armatörlük,ithalat,ihracat, dahili ticaret,distribütörlük,mümessillik,acentalık ve taahhüt işleri.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.