GarantiBonus TR
Sektorel Rehber Logo


loading...İCS GRUP ÖZEL GÜVENLİK KORUMA VE EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 2.963 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
18 Mart 2010 ,Perşembe
Yetkilileri
ÜMİT EVCİ Müdür Münferiden
Telefon
0216 311 84 85
Fax
0216 561 66 50
Bölge
Sancaktepe / İstanbul
Adres
MERVE MAH.BAHÇELİEVLER CAD. NO.66/1 SANCAKTEPE, İstanbul, TÜRKİYE
Web Adresi
www.icsgrup.com
"İCS GRUP ÖZEL GÜVENLİK KORUMA VE EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ" işletmesine ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.
Firma İş Konusu
5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair Kanun, Kanunun Uygulama Yönetmeliği,tüzük,bakanlıkça yayımlanan genelge ve tamimler doğrultusunda hizmet vermek,kişileri silahlı ve silahsız korumak,5188 sayılı kanuna göre özel güvenlik izni almış kamu kurum ve kuruluşlar,özel kuruluşlar,ikametler,spor müsabakalarında,tören ve etkinliklerde silahlıve silahsız fiziki ve teknolojik güvenlik hizmetleri vermek.

Gelişen ve sürekli değişim gösteren günümüz dosyasında insanların yaşam standartları da yükselmiştir. Firmalar bu beklentileri karşılayabilmek için ana faaliyet alanlarına odaklanarak hizmet alımlarını dış kaynaklardan sağlama yoluna gitmektedirler. Bu noktada dış kaynak kullanımları ve bunların denetimlerinin sağlanması önem kazanmaktadır.

Firmamız kurucuları olarak sektördeki on bir yıllık tecrübemizi artık kendi firmamız için kullanacak ve bütün takım arkadaşlarımız ile birlikte sektörün en iyilerinden birisi olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.

ICS GRUP olarak sektörde işletmelere az maliyetli ve kaliteli hizmet vermek, firmalar tarafından alınan hizmetlerin denetlemelerinin yapılarak daha kaliteli bir hizmet şekline dönüştürülmesi için; Denetim, Temizlik, Danışmanlık konusunda profesyonel kadromuzla hizmet çözümlerini sunmaktadır.

Tüm uzmanlık alanlarımızda sürekli olarak bilgiye ve insana yatırım yaparak, başarısı kanıtlanmış yöntemler kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek, alacakları hizmetlerin denetimlerini yaparak hizmet kalitesinin yükselmesine yardımcı olmak amacındayız.

Hizmetlerimizden Bazıları
» Özel Güvenlik
» Genel Temizlik
» Dış Cephe Temizliği
» Ofis Temizliği
» Denetim Prosedürü
» Hizmeti Alan Firmaya Faydaları
» Danışmanlık Nedir ?
» ISO Belgelendirmesi
» Projelendirme

Diğer sitelerimiz
icstemizlik.com
icsdenetim.com
icsdanismanlik.com
Bağlı olduğu kategoriler
Firma Harita Konumu
Firmaya ait yorum bulunamadı..