Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


HSD İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1602 4
Bu işletmeye ait bilgiler 1.602 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
01 June 2010 ,Tuesday
Yetkilileri
HAMDİ SAFİ Müştereken Müdür SİNAN ORKUN DEMİR Müştereken Müdür
Telefon
(216)622-62-42
Bölge
KARTAL / İSTANBUL
Adres
VEZİRKÖPRÜ CAD.ORDU SOK.İZPARK C BLOK KAT:6 D:15 KARTAL, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Toplu konut projeleri uygulamak ve bu amaçla toplu konut fonundan yararlanacak inşaat alanları bulmak ve bu alanları değerlendirmek toplu konutları inşa etmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.