Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


HSBC BANK ANONİM ŞİRKETİ CENNET MAHALLESİ ŞUBESİ

Bu işletmeye ait bilgiler 649 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
13 Şubat 2008 ,Çarşamba
Yetkilileri
ŞAFAK KILIÇ 'A' Grubu İmza FİGEN ERPOLAT 'A' Grubu İmza HAYAL YÜKSEL 'A' Grubu İmza OSMAN GÜLMEZ 'A' Grubu İmza PELİN KELEŞTİMUR 'A' Grubu İmza
Telefon
(212)376-40-00
Bölge
KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL
Adres
CENNET MAH.YAHYA KEMAL BEYATLI CAD.NO.37/C KÜÇÜKÇEKMECE, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Bankacılık,

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.