Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

HİTİT İNŞAAT MALZEMELERİ MADENCİLİK KÖMÜRCÜLÜK DOĞALGAZ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1124 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.124 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
12 Eylül 1995 ,Salı
Yetkilileri
SÜLEYMAN EKİCİ
Telefon
0242 334 9069
Fax
0242 248 3667 / 0242 334 9060
Bölge
ANTALYA / ANTALYA
Adres
SOĞUKSU MAH. KAZIM KARABEKİR CAD. GÜNEŞ APT. NO:41 ANTALYA, ANTALYA, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

İnşaat malzemeleri alanlarında İNŞAAT MALZEMELERİ meslek grubunda ANTALYA Bölgesinde Tuğla, kiremit, briket, kaldırım taşı vb. inşaat malzemeleri toptan ticareti gibi konularda faaliyet göstermektedir.
İştigal Konusu:
ŞİRKET, RESMİ VE ÖZEL MESKEN, İŞYERİ İLE SOSYAL VE SPORTİF TESİSLER İNŞAAT EDEBİLİR, İHALELERE KATILABİLİR ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER KONULAR

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.