Sektorel Rehber Logo

HERA İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 3.369 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
02 Haziran 2008 ,Pazartesi
Yetkilileri
ALİ BAHATTİN CENKERİ Müdür Münferiden
Telefon
(216)334-74-51
Fax
(0216)342-75-22
Bölge
Kadıköy / İstanbul
Adres
HASANPAŞA MAH.YENİYOL SOK. NO.26 D.1 ANKARA ASFALTI ÜSTÜ KADIKÖY, İstanbul, TÜRKİYE
Web Adresi
 
"HERA İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ" işletmesine ait bilgilerin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize buradan bildiriniz.
Firma İş Konusu
Metal,ahşap,cam,seramik,porselen,taş,mum,plastik, kağıt,polyester,bez ve deriden mamul olmak üzere her türlü turistik ve hediyelik eşya imalatı,alım satımı,ithalatı ve ihracatını yapmak.

Yurt dahilinde ve haricinde bilcümle arsa, bağımsız bölüm gibi her türlü gayri menkul malları alabilir, kiralayabilir, bu mallar üzerinde her türlü hukuki tasarruftabulunabilir, yapı inşa edebilir, onarabilir ve menkulleri satabilir, kiraya verebilir. Şirket maksat ve mevzuuna giren işler için dahilden ve piyasadan uzun, orta ve kısa vadeli krediler alabilir, bu nedenle ilgili müesseselere anlaşmalar yapabilir. Şirket maksat ve mevzuu tahakkuku zamamında para istikraz edebilir, bu cümleden olmak üzere kanunların tayin ettiği çerçeve dahilinde her türlü ipotek ve teminat verebilir. Şirket alacaklarını teminat altına alabilmek için gayri menkul ipoteği ile menkul rehini alabilir. .
Ürünleri ve Resimleri
Bu firmaya ait güncel ürün bilgisi bulunamadı.
Firma Harita Konumu
Firmaya ait yorum bulunamadı..