Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


HELİNCE GÜZELLİK MERKEZİ MEHMET ALTUNÇ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
5900 2
Bu işletmeye ait bilgiler 5.900 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
10 Haziran 2010 ,Perşembe
Telefon
(212)589-36-15
Bölge
FATİH / İSTANBUL
Adres
DENİZ ABDAL MAH.KIZILELMA CAD. NO.18/4 FATİH, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Cilt bakımı zayıflama ıpl lazer solaryum işleri,

yasemin kurt

05/10/2011

6 aydır ordayım ve çoook mutluyum artık onlarda ailemden biri en önemlisi salona girdiğimde huzur buluyorum. bu arada tam 5 kilo verdim vede bacaklarımdaki selülitlerim artık yoook:)
 Yorumcu Mail Adresi: jasmin732011@hotmail.com

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.