Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


HAN İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1827 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.827 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
25 Ocak 2001 ,Perşembe
Yetkilileri
YÜKSEL TUZ Müdür Münferiden
Telefon
(216)365-57-81
Bölge
ATAŞEHİR / İSTANBUL
Adres
FERHATPAŞA MAH.TOPLUM CAD. NO.17 ATAŞEHİR, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her türlü resmi ve özel inşaat taahhüt işleri ile müteahhitlik hizmetlerini yapmak. Yurt içi ve yurt dışında resmi ve özel toplu konut,kat karşılığı inşaat ile idğer her çeşit inşaatın yapımını gerçekleştirmek. Emlakçılık faaliyetinde bulunmak,kendi ve başkalarına ait gayrimenkulleri alıp satmak ve satılmasına aracılık etmek. Şirket konusu ile ilgili olarak iç ve dış piyasadan uzun,orta ve kısa vadeli krediler temin etmek,çok yönlü ve her türlü kredi ile Aval ve kefalet kredileri sağlamak teminat mektubu almak,gerektiği taktirde şirketin taşınmaz mallarını rehin vermek. Şirket konusu ile ilgili olarak her türlü gayrimenkul, menkul mal,makine yapı,araçları,iş makinaları,aletler,yedek parçalar,taşıt araçları almak,bunları işletmek,kiraya vermek satmak,başkalarına ait taşınabilir,taşınmaz malları ipotek ve kendi üstüne tescil ettirmek,bunlar üzerinde doğmuş olan her türlü hakları iktisap etmek. Şirket konusu ile ilgili borç ve alacaklarına karşılık ipotek,rehin,kefalet ve diğer teminatları almak veya borçlarına karşılık vermek. .

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.