Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


HAN BASIM YAYIN MATBAACILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
2170 3
Bu işletmeye ait bilgiler 2.170 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
19 Nisan 2011 ,Salı
Yetkilileri
ELİF EZGİ GÖNEL BİRDOĞAN Başkan Yardımcısı MÜŞTEREK MOHAMMAD ALI MZADEH Yönetim Kurulu Başkanı MÜŞTEREK
Bölge
KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL
Adres
ALTINŞEHİR YARIMBURGAZ MAH. ATATÜRK CAD.GARİP SOK.NO.10 KÜÇÜKÇEKMECE, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her çeşit matbaacılık yayıncılık kitap dergi broşür ajanda katalog ve gazete ...yayınlanması ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.