Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


HALAT DANIŞMANLIK YATIRIM TURİZM İNŞAAT İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 981 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
08 Temmuz 2008 ,Salı
Yetkilileri
AYHAN TÖKÜ Müdür Münferiden
Telefon
(212)438-09-20
Fax
(0212)438-09-21
Bölge
ATIŞALANI / İSTANBUL
Adres
TURGUTREİS MAH.GİYİMKENT E 2 BLOK B 127/26 ATIŞALANI, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her türlü inşaat taahhüt işlerinde bulunmak ihaleler almak münferid olarak veya özel veya tüzel kişilerle ya da yerli veya yabancı müteahit firmalarla kar ortaklığı kurmak. anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.