Sektorel Rehber LogoGÜLER MAKİNE VE KALIP SANAYİ

Bu işletmeye ait bilgiler 474 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
03 Şubat 1992 ,Pazartesi
Yetkilileri
MEHMET EMİN GÜLER
Telefon
+90 212 544 63 40 / +905338164445
Fax
+90 212 544 63 40
Bölge
TOPÇULAR / İstanbul
Adres
Rami Kışla Cd. Güntaş San. Sit. No:117 C.28 Topcular/Istanbul/Türkiye, İstanbul, TÜRKİYE
Web Adresi
www.gulermakinekalip.com
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Türkiye'de yerleşik olarak çalışan ve sütyen şişirme makineleri imalatında lider, üretici bir firmadır.
Güler Makine, firmalarin müsterilerine daha fazla hizmeti daha hizli ve pratik sekilde sunmalarini saglamak amaciyla insaat, tekstil ve imalat sektörlerine otomasyon sistemi, makine, kalip ve aparat çözümleri sunmaktadir.
Güler Makine, hammaddenin işlenmemiş ya da yarı işlenmiş olarak atölyemize ilk girişinden itibaren, ürünün işlenmesinde, montajında, paketlenmesinde, ticaretinde ve pazarlanmasında alışılmadık bir anlayışa sahiptir. Bu farklı yaklaşım markalı ve markasız makine üreticileri ve satıcıları arasında tektir.
Alisilmisin ötesinde hizmet anlayisimizi siz de denemelisiniz!
Dünyanın ham çelik üretiminin 29,1 milyon tonluk büyük bir bölümü Türkiye’de gerçekleşiyor. Çeliğimizi yüksek kalitede işlendiği tesislerimizden aracısız tedarik ederek ürettiğimiz makine ve kalıplarda kullanırız, çünkü sadece en kaliteli hammaddeyi kullandığınızda kullanımına doyulmaz bir makine elde edebilirsiniz. Makine ve kalıplarınızın kaliteli ısı iletimini ve kullanım ömrünü seçtiğiniz hammadde kalitesi ile belirlersiniz. Güler Makine’nin kullandığınız her kalıp ve makinesinde bu kaliteyi yaşayabilirsiniz.

Tedarikte farklıyız!
Üretimde farklıyız!
Ticarette farklıyız!
Pazarlamada farklıyız!

Biz makine ve kaliplarimizi, yalnizca sizin siparisinizle, sizin istediginiz kadar üretip adresinize göndermeyi seçtik. Ürünlerimizin tüccarlarda bekletilmesini ve magazalarda her türlü olumsuz etkene karsi sergilenmesini istemedik. Hizmetlerimizden faydalanmaniz çok kolay www.gulermakinekalip.com'u tiklayip veya 0 (212) 544 63 40 sirket telefonumuzu aramaniz yeterli.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu