Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


GÖNENLİ SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
4930 5
Bu işletmeye ait bilgiler 4.930 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
29 Aralık 2011 ,Perşembe
Yetkilileri
HARUN ÇALLI Müdür Münferiden
Telefon
(216)317-49-82
Bölge
ACIBADEM / İSTANBUL
Adres
ANKARAYOLU 4.KM ÇEÇEN S.AKASYA ACIBADEM ST.KENT KULE N.114/23 ACIBADEM, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her türlü gıda maddesi üretimi,sanayi yoluyla dondurulmuş kurutulmuş,su haline getirilmiş veya öğütülmüş çeşitli meyve ve sebzeleri,nebati yağları,süt ve süt ile ilgili her türlü süt mamülleri pastörize süt,uht süt,nektari,aromalı içeceklerkrema,beyaz peynir,kaşar peyniri,....,incir,üzüm ve bunların mamullerinin her nevi bitkisel ve doğal ürünlerin alım,satım paketleme,imalat,ithalat ve ihracatı,toğtan ve perakende pazarlaması,dağıtımı ve komisyonculuğunu yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.