Sektorel Rehber LogoGÖKSULAR İNŞAAT TURİZM SAĞLIK EĞİTİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1529 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.529 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
02 Mart 2006 ,Perşembe
Yetkilileri
ABDURRAHMAN GÖKSU Başkan Yardımcısı MÜŞTEREK ADNAN GÖKSU Yönetim Kurulu Başkanı MÜŞTEREK RİDVAN GÖKSU Başkan Yardımcısı MÜŞTEREK TURHAN GÖKSU Başkan Yardımcısı MÜŞTEREK
Telefon
(212)727-25-09
Fax
(0212)727-49-08
Bölge
Silivri / İstanbul
Adres
PİRİMEHMET PAŞA MAH.HACI PERVANE SOK.NO.2/2 SİLİVRİ, İstanbul, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Şirket yasal sınırlar içinde tek başına veya başka kişi ve kurumlarla birlikte yurt içinde ve veya yurt dışında her nevi inşaat müteahhitlik ve taşeronluk işleri. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü menkul gayrimenkuller alır satar,satar,kiralar,kiraya verir,takas ve trampa eder,teminat olarak gösterir,rehin ve ipotek tesis eder ve intifa hakkı tanır,maliki bulunduğu gayrimenkulleri ifraz ve tevhit edebilir. Şirket lehine ve aleyhine olan bu hakları fesh eder,devir ve temlik eder bu gibi tasarruflarda bulunur.Yeşil alan,park,bahçe,yol,okul alanı gibi umumun istifadesine tahsis edilen yerleri ilgili kuruluşlara terk edebilir,cins tashihi yapabilir,imar planı düzenlemesi ve diğeşikliği yapabilir,yaptırabilir. Kat irtifakı tesisi yapabilir,irtifakları kat mülkeyitine çevirebilir,kendi irtifak haklarını satar,irtifak hakkı satınalabilir,ortak gayri menkuller edinebilir,kat karşılığı anlaşmalar yapabilir. Şirketin amacına uygun makine,tesis,taşıt,iş makinesi ve gayrimenkuller iktisap edebilir,devir ve ferağ edebilir, kiraya verir,kiralar. Şirket konusu ile ilgili olmak kaydıyla lisans,alameti farika,patent gibi gayri maddi hakları iktisap edebilir, kiralar ve kullanır. Şirketin sahip olduğu hakları kiraya verir,rehin,ipotek ve intifa hakkı tanır bu hakları geri alırbunun gibi hukuki tasarruflarda bulunur. Şirketin amacını gerçekleştirebilmesi için iç ve dış piyasalardan,Türk veya yabancı banka veya finans kuruluşlarından kredi almak,kısa,orta veya uzun vadeli borçlanmak.Şirketin borçlarına karşılık teminat olarak sahibibulunduğu gemi ve/veya nakil vasıtaları,deniz araçları ve/veya her türlü menkul ve/veya gayrimenkulu üzerinde rehin veya ipotek veya benzeri ayni haklar tesis etmek,.... .

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu