Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


GLOBAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 440 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
08 Nisan 2005 ,Cuma
Yetkilileri
ÜMİT SÜLEYMAN HAZİNEDAROĞLU Müştereken Müdür
Telefon
(216)481-47-00
Bölge
ÜSKÜDAR / İSTANBUL
Adres
KISIKLI MAH.SARIGAZİ CAD.NO:61 ÜSKÜDAR, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her türlü gayrimenkullerin gayrimenkul projelerini ve gayrimenkullerine bağlı hak ve faydalanma ekspertiz değerleme ve fizibilite işletmelerini yapmak. Şirket amacına ulaşmak için yurtiçi ve yurtdışı kuruluşlardan uzun orta ve kısa vadeli kredi alabilir ipotek rehin kefalet verebilir. Şirket amacı ile ilgili olmak koşuluyla gerek menkul ve gerekse gayri menkul mallar ile taşıt araç ve gereçleri satın alabilir,satabilir,kiralama işlemleri yapabilir,bu işlemler dolayısıyla borçlu ve alacaklı olabilir. .

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.