Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


GENÇAY BORU VE METAL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 426 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
31 Aralık 1996 ,Salı
Yetkilileri
AYTEKİN GENÇAY Ortak ve Müdür
Telefon
(212)293-72-65 , (212)293-39-34
Bölge
BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL
Adres
İKİTELLİ OSB MAH.METAL-İŞ SAN. SİT.METAL İŞ 5 A BLOK SK.NO:39 BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her türlü temiz ve pis su borularıile kalorifer tesisatlarında ve sanayide kullanılan boruların imalatı, ihracatı,ithalatı ve iç ticaretini yapmak, Her türlü borunun kalipre ve çap küçültmesini yapmak, bu boruların imalatı,ithalatı,ihracatı ve iç ticaretini yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.