Sektorel Rehber Logo

yükleniyor...


FMS YAPI İNŞAAT GIDA MOBİLYA DEKORASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 769 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
28 Şubat 2008 ,Perşembe
Yetkilileri
Hasan Ceyhan
Telefon
0216 314 11 46
Fax
0216 314 11 46
Bölge
Ümraniye / İstanbul
Adres
Çakmak Mahallesi Şehit Burak Kurtuluş cd. no:52/a Ümraniye, İstanbul, TÜRKİYE
Web Adresi
www.fmsyapi.com
"FMS YAPI İNŞAAT GIDA MOBİLYA DEKORASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ" işletmesine ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Hakkımızda

İnşaat sektörüne 2004 yılında aktif olarak başlayan FMS yapı, daha önceki yıllarda sektör içerisinde bulunmasından dolayı elde etmiş olduğu bilgi ve tecrübesini artırarak 2008 yılında kurumsallaşma sürecine girmiştir.

Arsa satın alma ve kat karşılığı şeklinde faliyet gösteren FMS yapı yapmış olduğu binalarda estetiğe önem vererek bir öncekinden daha konforlu ve daha kaliteli bina yapma gayreti içerisindedir. Türkiyenin deprem gerçeği göz önüne bulundurularak depreme dayanıklı konut ve işyeri üreten FMS Yapı, binalarda kalite,konfor ve estetiğe önem vererek şehrin mimari yapısına katkı sağlamaktadır.

Sektörde kalıcı olmayı ve daha sonraki nesillere aktarılmayı hedefleyen FMS Yapı; insanlara iş imkanı üreterek istihdam sağlayarak ve doğanın,yeşilin mümkün olduğu kadar korunmasını hedeflemektedir..


Firmamızın faaliyet alanları proje geliştirme, projelendirme,imalat yönetimi ve inşaattır..

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu