Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


FETİH TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
2492 5
Bu işletmeye ait bilgiler 2.492 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
05 Şubat 1996 ,Pazartesi
Yetkilileri
İSHAK İHSAN KISACIK Genel Müdür İSMAİL HAKKI KISACIK Müştereken Müdür EHAB HALİLOĞLU Müştereken Müdür FATİH ERKÖSE Müştereken Müdür
Telefon
(212)446-39-53
Fax
(0212)446-39-52
Bölge
BAĞCILAR / İSTANBUL
Adres
MAHMUTBEY MAH.2661.SOKAK NO:5 BAĞCILAR, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her türlü konfeksiyon aksesuar ve benzeri mamüller havlu,mont ve yağmurluk ve diğer giyim aksesuarlarının imalatı ve yurtdışı pazarlaması ithali ve ihracını yapabilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.