Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


FENKA HAZIR GİYİM TEKSTİL TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
2830 5
Bu işletmeye ait bilgiler 2.830 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
09 Ocak 2012 ,Pazartesi
Yetkilileri
ABDURRAHMAN ARSLAN Müdür Münferiden
Telefon
(212)217-31-94
Bölge
BOMONTİ / İSTANBUL
Adres
MERKEZ MAH.FERİKÖY FIRIN SK. NO.38/A BOMONTİ, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

her türlü hazır giyim,yün,pamuk,ipek,suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı,satımı,imalatı ithalatı ve ihracatını yapmak...ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.