Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


EVİMİZ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1230 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.230 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
22 Temmuz 2011 ,Cuma
Yetkilileri
BEKİR KAN Müdür Münferiden
Telefon
(212)550-19-58
Bölge
BAĞCILAR / İSTANBUL
Adres
GÜNEŞLİ EVREN CAD.NO.40 BAĞCILAR, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her nevi dayanıklı tüketim malları ve ev gereçleri makşne halısı el halısı ipek halı battaniye hazır giyim konfeksiyon tüm tekstil ürünleri akrilik yün pamuk iplikleri jüt alımı satımı ithalatı ve ihracatını yapmak .

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.