...
Sektorel Rehber Logo


ETKİN GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LİMİTED ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 883 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
24 Aralık 2010 ,Cuma
Yetkilileri
HALE ERDOĞAN
Telefon
444 20 26
Fax
0 212 639 36 38
Bölge
ŞİRİNEVLER / İSTANBUL
Adres
MEHMET AKIF CAD. 1.SOKAK KOCASINAN İŞ MERKEZI B BLOK K:7 ŞIRINEVLER İSTANBUL, İSTANBUL, TÜRKİYE
Web Adresi
www.etkingumrukleme.com.tr
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Etkin Gümrük Müşavirliği uzmanlık alanında tüm bilgi birikimi ve deneyimi ile müşterilerine rehberlik etmek ve onlara dış ticaret faaliyetlerinde çözüm ortağı olmak amacıyla kurulmuştur.
Burada farklı bir anlayışla tanışacaksınız. Biz, müşterilerini iş ortağı gören yeni nesil bir bakış açısıyla çalışırız. Etkin ile firmanız arasındaki ilişki en başından beri bir ortaklık ilişkisidir. Bu ilişkinin temelinde hedeflerimizi ortak kılmak ve firma ihtiyaçlarını doğru olarak saptamak yatar.
Biliyoruz ki her firmanın farklı yapılanması ve farklı talepleri olabilmektedir. Bu talepleri en iyi şekilde karşılayabilmek ve her firmanın yapısına uygun kurumsal çözümler üretmek için, bizim sistemimize müşterinin uymasını talep etmek yerine, biz müşavirliğini yaptığımız firmaların sistemine uymayı yeğleriz. Bu süreçte, her bir firma yapısına uygun hizmet planları oluştururuz.
etkin Gümrük Müşavirliği olarak;
•İthalat gümrüklemesi
•İhracat gümrüklemesi
•Serbest bölge İşlemleri
•Destek hizmetler iş ünitelerimizde, dış ticaretle ilgili süreçlerde danışmanlık hizmetlerini sunar, firma beklentileri doğrultusunda projeler hazırlarız.
Hizmet sektörünün bütün dallarında olduğu gibi gümrükleme hizmetinde de zamanın ve hatasız iş sonuçlandırmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Günün hız ve standartlarına ulaşabilmek için gerekli olan araç ve teknik donanımımız, müşterilerimizin tüm iş ve evrak sirkülasyonuna cevap verecek düzeyde yapılanmıştır. Sorumluluk taşımanın bilinciyle takip ettiğimiz tüm iş süreçlerini çalışma partnerlerimize en az maliyetle, hatasız sonuçlandırmak firmamızın hizmet anlayışının ifadesidir.
Bünyemizde, uzman gümrük müşavirleri ve deneyimli çalışanlar istihdam edilerek, bilgi ve tecrübe şirket çatımız altında birleştirilmiştir. Uzmanlık gerektiren bir konu olan Gümrük Müşavirliği hizmetini layığıyla ve eksiksiz vermek amacıyla sektörel eğitimlere katılımı destekler ve kurum içi eğitimler düzenleyerek kendimizi daima güncelleriz. Teknolojik yatırımları ve insan kaynakları ile çağın getirdiği yenilikleri iş alanımıza yansıtırız. EDI ( Electronik Data Intercharge - Elektronik Veri Transferi ) sistemi ile gümrüklere direkt bağlanabilmekte ve elektronik arşiv sistemi ile son 5 yıllık arşiv kayıtlarını dijital ortamda saklayabilmekte ve istenildiğinde sunabilmekteyiz.
Uzun yıllarıdır sektöre hizmet veriyoruz, tecrübelerimizi daha iyisini sunmak için biriktiriyor, bu birikimden çok şey öğreniyoruzBiz yerinde saymanın geri gitmekle eşdeğer olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden dün ve bugün olduğu gibi yarın da gelişmeye yenilenmeye devam edeceğimizi biliyoruz.
Hizmet sektörü bilirsiniz ki hizmet alınarak takdir edilebilecek bir sektördür. Bu anlamda biz anlattıklarımızı en iyi uygulayarak gösterebiliriz.
Saygıyla..
Etkin Çalışma Ekibi

Bağlı olduğu kategoriler

Hizmet Sektörü->Gümrük Müşavirlikleri

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu