GarantiBonus TR
Sektorel Rehber Logo
ERENPORT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 1.918 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
13 Eylül 2002 ,Cuma
Yetkilileri
BAHRİ DEMİR Yönetim Kurulu Üyesi 'A' Grubu İmza EMRE ÇAĞATAY EREN Yönetim Kurulu Üyesi 'A' Grubu İmza GÜLTEKİN EREN Yönetim Kurulu Başkanı 'A' Grubu İmza
Telefon
(216)425-56-66 , (216)425-12-20
Fax
(0216)413-76-76
Bölge
KAVACIK / İstanbul
Adres
EKİNCİLER CAD.NO.24 KAVACIK, İstanbul, TÜRKİYE
Web Adresi
 
"ERENPORT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ" işletmesine ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.
Firma İş Konusu
Havalimanı,deniz limanı,hava limanı terminalleri inşaatlerı ile ilgili yurt içi ve yurt dışında her türlü ticari faaliyetlerde bulunur. İştigal konuları ile ilgili olarak gayrı menkuller ve sanayi tesislerini kısmen veya tamamen kiralamak,kiraya vermek,satın almak ve satmak,bu gayri menkuller üzerinde ayni haklar tesis etmek,gayri menkuller üzerinde gerçek ve tüzel kişiler lehine kendi borçları için rehin ve ipotek vermek nakil vasıtaları almak ve satmak. Şirket uzun,orta veya kısa vadeli istikrazlarda bulunur kredi alma anlaşmaları yapar,şirketin alacaklarından dolayı başkalarına ait menkul ve gayrimenkul mallar üzerine rehin ve ipotek tesis eder. Gerektiğinde bu rehin ve ipotekleri kaldırır. ve 18.2.2004 tarihinde tescil edilen Anonim Şirket Esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler.
Firma Harita Konumu
Firmaya ait yorum bulunamadı..