Parasut TR
Sektorel Rehber Logo


GarantiBonus TR


ENTERNASYONAL PAŞA TURİZM ANONİM ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 1.284 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
28 Ağustos 1996 ,Çarşamba
Yetkilileri
MEHMET MÜMTAZ TEKER Başkan Yardımcısı 'A' Grubu İmza HALİL ZİVER TEKER Yönetim Kurulu Başkanı 'B' Grubu İmza AHMET FİKRET ATALAY Genel Müdür ÖMER ARGUN ERKAYA Genel Müdür Yardımcısı AHMET TANJU BERK Genel Müdür Yardımcısı
Telefon
(212)230-56-59
Fax
(0212)234-50-58
Bölge
ELMADAĞ / İstanbul
Adres
CUMHURİYET CAD.NO.95/1 ELMADAĞ, İstanbul, TÜRKİYE
Web Adresi
 
"ENTERNASYONAL PAŞA TURİZM ANONİM ŞİRKETİ" işletmesine ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.
Firma İş Konusu
Seyahat acentalığı yapar.Yurt dışından ülkemize ferdi turist veya kafile turisti getirir.Konaklama,seyahat imkanları sağlar.Ülkemizden yurt dışına turistik turlar düzenler Şirket lüzumlu görülecek menkul ve gayrimenkul mallar (gemi dahil) iktisap edebilir, satabilir, başkasından kiralayabilir, yahut kiraya verebilir, teminatlı veya teminatsız her türlü para istikraz edebilir, alacaklarına karşı rehin veya ipotek alabilir, bu ipoteklerin terkinini talep edebilir. Kanunun tayin ettiği çerçeve dahilinde her türlü teminat verebilir. Özellikle mal varlığına dahil menkul ve gayrimenkuller üzerinde alacaklıları lehine ve iştirak etmiş olduğu şirketler lehine rehin veya ipotek tesisedebilir, kefil olabilir. Şirket menkul ve gayrimenkulleri üzerinde intifa, irtifak, sükna hakları ile medeni kanunun hükümleri gereğince ayni ve sair haklarla ilgili her çeşit iltizami ve tasarrufi işlemleri yapabilir. ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
Bağlı olduğu kategoriler
Firma Harita Konumu
Firmaya ait yorum bulunamadı..