Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


EMİR ASANSÖR PROJE DANIŞMANLIK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
2734 5
Bu işletmeye ait bilgiler 2.734 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
28 Ocak 2009 ,Çarşamba
Telefon
(212)422-61-87
Bölge
ESENYURT / İSTANBUL
Adres
İNCİRTEPE MH.DOĞAN ARASLI BLV. FATİH SN.ST.206.SK.B-BL.4-5-6 ESENYURT, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Elektrik malzeme alım satımı ithalat ihracatı ile her türlü elektrik malzemelerinin imalatı elektrik tesisat taahhüt işlerinin yapılması yaptırılması ve ana sözleşmesindeyazılı olan diğer işler,

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.