Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


EGE ULAŞIM TAŞIMACILIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İSTANBUL ŞUBESİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
14599 4
Bu işletmeye ait bilgiler 14.599 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
25 Şubat 2010 ,Perşembe
Yetkilileri
MURAT KOÇ Müdür Münferiden
Telefon
(212)693-13-43 , (212)696-13-43
Fax
(0212)696-13-33
Bölge
BAHÇELİEVLER / İSTANBUL
Adres
YENİBOSNA MAH.DEREBOYU SOK. NO.23 BAHÇELİEVLER, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde şehiriçi ve şehirlerarası yük nakliyatı ve yükleme işleri ardiyecilik uluslararsı nakliyat ve gümrük komisyonculuğu hariç gümrükleme işleri,ve 24.12.2004 tarihinde tescil edilen tadil metninde yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.