...
Sektorel Rehber Logo

EGE DURU PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 11.112 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
06 Şubat 1996 ,Salı
Telefon
0232 486 0777
Fax
0232 486 2535
Bölge
BAYRAKLI / İZMİR
Adres
MANSUROĞLU MAH.ANKARA CAD. AKTUR IŞ MRKZ NO:73 K:4 BAYRAKLI, İZMİR, TÜRKİYE
Web Adresi
www.durugrup.com.tr
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

DURU GRUP, gıda, temizlik ve diğer ihtiyaç maddeleri ile kişisel bakım ürünlerini, doğru zamanda doğru yerde bulunabilir kılan, hizmette ve kalitede sürekliliği sağlayan, başarı odaklı çalışan, ilkeli, saygın, tercih edilen, sosyal, paylaşımcı, örnek, öncü ve aynı zamanda alçak gönüllü bir satış ve dağıtım organizasyonudur.

1973 yılında Yaşar DURU önderliğinde, Yaşar DURU ve Sakıp İNCEEL tarafından bir ticarethanede başlatılan ticari faaliyet, bugün ikinci neslin yönetiminde, "gıda, temizlik ve diğer ihtiyaç maddeleri ile kişisel bakım ürünlerinin, ülke genelinde sayış ve dağıtımını yapan lider kuruluş olma" vizyonu doğrultusunda büyüyerek gelişmesini sürdürmektedir.

DURU GRUP, bünyesinde, Akdeniz ve Ege bölgelerinde konuşlanmış benzer tarzlarda çalışan satış ve dağırım şirketleriyle, sadece bu şirketlerin ortak gereksinimlerine yönelik hizmet üreten destek şirketlerinden oluşan entegre bir organizasyondur.

Antalya merkez yerleşkesi 22.000 metrakare açık alan, 13.000 metrakare kapalı alan üzerine; İzmir merkez yerleşkesi 15.000 metrekare açık, 4.500 metrekare kapalı alan üzerine kurlul depolarıyla; kalite standartdı yüksek ve iyi tanınmış markaların bölge distribürörü konumunda olup; yerel zincir marketlerden eczanelere, tatil köylerinden restoranlara kadar 160000'in üzerindeki ürün portföyü ile yaklaşık 10.000'in üzerinde, oldukça geniş bir müşteri portföyüne rota ( route) sistem ile periyodik aralıklarla ziyaret ederek tüm bölgelerde yaklaşık 500 personel ve 300 araçla hizmet sunmaktadır.

DURU GRUP, satış ve dağıtım sektöründe yeniliklere imza atmış bir organizasyondur. Müşterileri ile üretici firmaların yetkililerini buluşturarak karşılıklı görüş alışverişnde bulunmak ve özel gereksinimleri için birlikte çözüm üretmek amacı ile her yıl düzenlediği "Duru Grup Fuarı" ile Türkiye'de kişisel bakım ürünleri sektöründe kendi fuarını düzenleyen ilk firma özelliğini taşımaktadır.

Itriyat-Kozmetik
Bölge sınırlarımız dahilinde 100000'e yakın kişisel bakım, ıtriyat ve kozmetik ürün çeşidi ile yerel zincir, eczane, otel marketi ( drugstore), toptan kozmetik faaliyeti yapan firma, market vb. gibi tüm perakende grubunda bulunan firmalara sarış ve dağıtım hizmeti vermektedir.
Kişisel bakım, ıtriyat ve kozmetik ürün çeşidi Akdeniz, Ege ve Marmara bölgelerinde Antalya, Isparta, Burdur, Afyon, İmzir, Denizli, Aydın, Muğla, Manisa, Bursa illeri başta olmak üzere geniş bir alanda müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyetini sürdürmektedir.

Gıda-Temizlik
Bölge sınırlarımız dahilinde 4000'e yakın Gıda ve Temizlik ürün çeşidi ile yerel zincir, market, bakkal ve büfe vb. gibi tüm perakende grubunda bulunan firmalara satış ve dağırım hizmeti vermektedir.
Gıda ve Temizlik ürün çeşidi ile Akdeniz, Ege ve Marmara bölgelerinde Antalya, Isparta, Burdur, Afyon, İmzir, Denizli , Aydın, Muğla, Manisa illleri başta olmak üzere geniş bir alanda müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyetini sürdürmektedir.

Lojistik
Grubumuz kalite standardı yüksek ve iyi tanınmış markaların bölge distribütörü konumunda yerel zincir marketlerden eczanelere, tatil köylerinden restoranlara kadar 16 binin üzerindeki ürün portföyünü, yaklaşık 10 binin üzerine çok geniş bir müşteri portföyüne toplam 440 araçla satış hizmetinin yanı sıra lojistik faaliyeti sunmaktadır.

Duru Grup lojistik faaliyetini Antalya'da Duru Pazarlama ve Duru Itriyat, İzmir'de Ege Duru Pazarlama ve Bölge Kozmetik şirketi ilehizmet vermektedir. Antalya merkezli olarak Isparta, Burdur, Afyon, Muğla illerine, İzmir merkezli olarak Denizli, Aydın, Muğla, Bursa, Manisa, Çanakkale, Balıkesir, Yalova, Eskişehir, Kütahya, Bileceik illerine gerçekleştirmektedir.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu