Parasut TR

EpilasyonGarantiBonus TR

Klima

loading...

loading...

EGE DURU PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ

Puan Ver :
10470 2
Kuruluş Tarihi
06 Şubat 1996 ,Salı
Yetkilileri
Belirtilmemiş..
Telefon
0232 486 0777
Fax
0232 486 2535
Bölge
Buca / İzmir
Adres
2/21 Sok. No:14/B Buca Osb 3.Bölge Buca/İzmir, İzmir, TÜRKİYE
Web Adresi
www.durugrup.com.tr


EGE DURU PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
Firma İş Konusu
riyat-Kozmetik
Bölge sınırlarımız dahilinde 100000'e yakın kişisel bakım, ıtriyat ve kozmetik ürün çeşidi ile yerel zincir, eczane, otel marketi ( drugstore), toptan kozmetik faaliyeti yapan firma, market vb. gibi tüm perakende grubunda bulunan firmalara sarış ve dağıtım hizmeti vermektedir.

Kişisel bakım, ıtriyat ve kozmetik ürün çeşidi Akdeniz, Ege ve Marmara bölgelerinde Antalya, Isparta, Burdur, Afyon, İmzir, Denizli, Aydın, Muğla, Manisa, Bursa illeri başta olmak üzere geniş bir alanda müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyetini sürdürmektedir.

Gıda-Temizlik
Bölge sınırlarımız dahilinde 4000'e yakın Gıda ve Temizlik ürün çeşidi ile yerel zincir, market, bakkal ve büfe vb. gibi tüm perakende grubunda bulunan firmalara satış ve dağırım hizmeti vermektedir.

Gıda ve Temizlik ürün çeşidi ile Akdeniz, Ege ve Marmara bölgelerinde Antalya, Isparta, Burdur, Afyon, İmzir, Denizli , Aydın, Muğla, Manisa illleri başta olmak üzere geniş bir alanda müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyetini sürdürmektedir.

Lojistik
Grubumuz kalite standardı yüksek ve iyi tanınmış markaların bölge distribütörü konumunda yerel zincir marketlerden eczanelere, tatil köylerinden restoranlara kadar 16 binin üzerindeki ürün portföyünü, yaklaşık 10 binin üzerine çok geniş bir müşteri portföyüne toplam 440 araçla satış hizmetinin yanı sıra lojistik faaliyeti sunmaktadır.

Duru Grup lojistik faaliyetini Antalya'da Duru Pazarlama ve Duru Itriyat, İzmir'de Ege Duru Pazarlama ve Bölge Kozmetik şirketi ilehizmet vermektedir. Antalya merkezli olarak Isparta, Burdur, Afyon, Muğla illerine, İzmir merkezli olarak Denizli, Aydın, Muğla, Bursa, Manisa, Çanakkale, Balıkesir, Yalova, Eskişehir, Kütahya, Bilecik illerine gerçekleştirmektedir....
Ürünleri ve Resimleri
Bu firmaya ait güncel ürün bilgisi bulunamadı.
Firma Harita Konumu
Firmaya ait yorum bulunamadı..
  • Web Tasarım