Sektorel Rehber LogoEFES VARLIK YÖNETİM ANONİM ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 11.435 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
08 Şubat 2011 ,Salı
Yetkilileri
ADNAN OĞUZ DİNCER Başkan Yardımcısı Başkan Yardımcısı ÖMER ÇELEBİ Genel Müdür İBRAHİM MURAT HAZNEDAR Yönetim Kurulu Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi EMRE DURANLI Yönetim Kurulu Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi ERTUĞ YILDIRIMCAN Yönetim Kurulu Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi
Telefon
0216 538 41 00 - 0216 538 46 00
Fax
0216 680 16 46
Bölge
KAVACIK / İstanbul
Adres
ANADOLU HİSARI MAH.RÜZGARLI BAHÇE ENERGY PLAZA K.7 KAVACIK, İstanbul, TÜRKİYE
Web Adresi
http://www.efesvarlik.com.tr/
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Efes Varlık Yönetim,Varlık Yönetimi

Efes Varlık Yönetim A.Ş; Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından verilen kuruluş izniyle 8 Şubat 2011 tarihinde kurulmuş bir varlık yönetim şirketidir. Ödenmiş sermayesi 20.000.000 TL ‘ dır.
Efes Varlık Yönetim A.Ş.; finansal kuruluşların sorunlu alacaklarının satın alınması, tahsilatı ve sorunlu firmaların finansal yeniden yapılandırılması alanında ülkemizin önde gelen varlık yönetim şirketi olmayı hedeflemektedir.
Bu hedef kapsamında çalışmalarını şeffaf ve başta hissedarları olmak üzere tüm taraflara değer katan çözümler üretecek şekilde yürütmeyi gözetecektir.

Faaliyet Alanlarımız

Alacak Yönetimi
Finansal Kuruluşlardan satın alınan alacakların yönetilmesi, tahsili, yapılandırılması . Maksadımız sorunlu alacakların tahsilatını üstlenerek, Finansal Kuruluşların, müşteri hizmet kalitesi ve verimliliğine odaklanmasını sağlamaktır.

Varlık Yönetimi
Alacak tahsili amacıyla edilen varlıkların işletilmesi ve satışı.

Danışmanlık Hizmetleri
Şirketlere kurumsal ve finansal yeniden yapılandırma alanında danışmanlık hizmetleri verme. Finansal açıdan dengeli bir yapı oluşturamamış firmalar; bu nedenle, satış ve müşteri hizmet kalitesine de yeterince odaklanamazlar. Maksadımız, biz finansal sorunlara çözüm üretirken, firmanın da müşterisine odaklanmasını sağlayarak firma değerinin artışına katkıda bulunmaktır.

Osman KÜÇÜK

12/12/2014

İş bankasına ait 2009/2013 ve 2010/1098 dosya nolu icra takibindeki borçlarımı ağustos ayında ödedim. ilgili icra dairelerinden maaş haczinin kaldırılmasına dair yazı istiyorum. hergün 3-4 defa sizi arıyorum. hep aynı kelime 'tamam not alıyorum' diyorsunuz. bu konuda şikayetçiyim. hiç birşey yapmıyorsunuz. avukatınızın bu dosyalarla ilgili icra dairelerinden alacağı yazıyı işyerime faklamanızı istiyorum.
Yorumcu Telefonu : 05334525429 

Firma Harita Konumu