...
Sektorel Rehber Logo

DUYGUHAN OTOMOTİV TARIM PETROL İNŞAAT İNŞAAT MALZEMELERİ TURİZM GIDA MATBAACILIK -YAYINCILIK RADYO TELEVİZYON CANLI HAYVAN TİCARET SANAYİ LTD.ŞTİ.

Bu işletmeye ait bilgiler 506 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
01 Mart 2010 ,Pazartesi
Yetkilileri
HÜSEYİN ŞAKİR SEVİN
Bölge
KEPEZ / ANTALYA
Adres
AKDENİZ SANAYİ SİTESİ 5037 SOK. NO:35 KEPEZ, ANTALYA, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Motorlu taşıtlar alım ve satımı alanlarında MOTORLU TAŞIT SATIŞ VE SERVİSİ meslek grubunda KEPEZ/ANTALYA Bölgesinde Otomobil ve hafif motorlu kara taşıtlarının bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak (aracılar) toptan ticareti (ambulans ve minibüs benzeri motorlu yolcu taşıtları (3,5 tondan daha az) dahil) gibi konularda faaliyet göstermektedir.
İştigal Konusu:
HER TÜRLÜ MOTORLU TAŞIT TİCARETİ İTHALAT VE İHRACATINI YAPMAK HER TÜRLÜ OTOBÜS, MİNİBÜS,MİDİBÜS KAMYON,KAMYONET,TRAKTÖR,TAKSİ,MOTOSİKLET,BİSİKLET,TREYLER VE BUNLARA BENZER MOTORLU VE MOTORSUZ KARA,HAVA,DENİZ TAŞITLARININ GREYDER,SİLİNDİR VB AĞIR İŞ VE SANAYİ MAKİNELERİNİN YÜKLEME BOŞALTMA, İŞ MAKİNELERİNİN TOPTAN VE PERAKENDE ALIM SATIMI DAĞITIMI İTHALAT VE İHRACATINI YAPMAK Ana Sözleşmesinde Yazılı Konular

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu