Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo

DOĞANKOÇ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
2055 5
Bu işletmeye ait bilgiler 2.055 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
10 Kasım 2004 ,Çarşamba
Telefon
3433714
Fax
0232 252 4054 / 0232 343 3692
Bölge
GAZİEMİR / İZMİR
Adres
AKÇAY CAD. NO:202 GAZİEMİR, İZMİR, TÜRKİYE
Web Adresi
www.dogankoc.com.tr
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ Meslek grubunda, GAZİEMİR / İZMİR Bölgesinde Özel güvenlik faaliyetleri (şirketlerce zırhlı araç sağlama, para, vb. değerli şeylerin toplanması ve dağıtımı, koruma ve devriye, araç park kontrol, koruma köpeği eğitimi, parmak izi tespiti vb. dahil, kamu güvenliği hariç) konularında hizmet vermektedir.

Bağlı olduğu kategoriler

Hizmet Sektörü->Güvenlik Hizmetleri

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.