Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


DİYAR DÜRÜM HALİDE KAYNAK

Bu işletmeye ait bilgiler 879 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
14 Ekim 2011 ,Cuma
Bölge
ZEYTİNBURNU / İSTANBUL
Adres
TELSİZ MH.84 SK.N.18/A ZEYTİNBURNU, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Ciğer kokoreç köfte ve kebapçıların faaliyeti(garson servisi sunanlar ile self servis sunanlar dahil imalatçılarınve al götür tesislerinin faaliyetleri ile seyyar olanlar hariç)işleri,

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.