Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


DİLA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1043 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.043 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
15 Aralık 2006 ,Cuma
Yetkilileri
AYSIN KALE Müdür Münferiden
Telefon
(212)551-16-54
Bölge
YENİBOSNA / İSTANBUL
Adres
ZAFER MAH.YILDIRIMBEYAZIT CAD. NO.66/4 YENİBOSNA, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Ağız ve diş sağlığı ile ilgili her türlü özel hasteneler yatılı yatısız teşhis ve tedavi merkezleri ve diş laboratuarları klinik ve poliklinikler kurmak işletmek işlettirmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Bağlı olduğu kategoriler

Sağlık->Diş Klinikleri - Hekimleri

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.