Sektorel Rehber Logo

DERİN DENİZCİLİK GEMİ TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Bu işletmeye ait bilgiler 810 defa görüntülenmiştir.
Kuruluş Tarihi
06 Şubat 2002 ,Çarşamba
Yetkilileri
BÜLENT YILDIRIM Yönetim Kurulu Üyesi MÜŞTEREK BAHAR BÜŞRA KÖYLÜBAY Başkan Yardımcısı MÜŞTEREK ERKAM YILDIRIM Yönetim Kurulu Başkanı MÜŞTEREK
Telefon
 
Fax
 
Bölge
Kadıköy / İstanbul
Adres
SAHRAY-I CEDİD MAH.HALK SOK. GOLDEN PLAZA A.BL.NO.27 K.8/16 KADIKÖY, İstanbul, TÜRKİYE
Web Adresi
 
"DERİN DENİZCİLİK GEMİ TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ" işletmesine ait bilgilerin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize buradan bildiriniz.
Firma İş Konusu
Her türlü Türk ve ecnebi bayraklı ticaret gemisinin kira ve işletme sözleşmesine dayanarak işletmesini sağlamak Türk ve ecnebi şirketlerin acenteliğini ve temsilciliğini yapmak. Şirket amaç ve konusunun gerçekleşebilmesi için gayrimenkul iktisap ve inşa edebilir bunları kısmen veya tamamen kiralayıp kiraya verebilir üzerlerinde her türlü hukuki tasarrufta bulunabilir konusuna giren maddelerin depolanması nakil ve dağıtımı için gerekli her türlü tesisat teçhizat vasıta arazi ve bina satın alabilir inşa edilebilir satabilir başkasından kiralayabilir ve kiraya verebilir. Şirketin amacına ulaşabilmesi için lüzumlu alet edevat demirbaşlar ile gayri menkulleri iktisap etmek devir ve ferağetmek kiraya vermek kiraya almak gayri menkullerin üzerinde irtifak intifa sükna gayri menkul mükellefiyetin kat mükellefiyet ve kat irtifakı tesis etmek iktisap devir ve ferağ etmek depo ve idari binaları inşa etmek satın almak. Şirketin amacı ile ilgili olarak şirketin ve üçüncü şahısların borçlarını ve alacakların temin için ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları vererek ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları almak. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir,satabilir,kiralar,kiraya verir,bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir,ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak,intifa,sükna gayrimenkul mükellefieyti,kat irtifakı,kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi,ifraz,tevhid,taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir. ve 16.7.2009 tarihinde tescil edilen anonim şirket esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler.
Ürünleri ve Resimleri
Bu firmaya ait güncel ürün bilgisi bulunamadı.
Firma Harita Konumu
Firmaya ait yorum bulunamadı..