Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


DEKOPAK KUYUMCU MALZEMELERİ VİTRİN DEKORASYONU SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1005 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.005 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
19 Temmuz 2002 ,Cuma
Yetkilileri
HASAN AKYAZICI Müdür Münferiden
Telefon
(212)679-54-81 , (212)679-54-82
Fax
(0212)546-53-12
Bölge
ZEYTİNBURNU / İSTANBUL
Adres
DEMİRCİLER SİTESİ 8.YOL NO.20 ZEYTİNBURNU, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Yürürlükteki ithalat,ihracat rejimi kararları ve diğer ilgili tüm mevzuata riayet etmek kaydıyla her türlü malın ithalatını,ihracatını ve dahili ticaretini yapmak ve 13.1.2003 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.