Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


DALOĞLU OTOMOTİV ANONİM ŞİRKETİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1443 3
Bu işletmeye ait bilgiler 1.443 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
22 Eylül 2011 ,Perşembe
Yetkilileri
ŞABAN ŞAFAK DALOĞLU Yönetim Kurulu Başkanı Münferiden ESİN URANER Yönetim Kurulu Üyesi Münferiden NESLİ HAVVA DALOĞLU Başkan Yardımcısı Münferiden
Bölge
KADIKÖY / İSTANBUL
Adres
19 MAYIS MAH.ATATÜRK CAD. DALOĞLU PLAZA NO.82/A KADIKÖY, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

Her türlü motorlu taşıt ticareti ithalat ve ihracatı yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.