Camiler Haftası
Sektorel Rehber Logo


ÇİMUKA KULUÇKA MAKİNELERİ VE EKİP. VETERİNER PET ÜRÜNL.İML.KİM.ÜRETİM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.İSTANBUL ŞUBESİ

Bu firmanın tanımlı resmi yok.

İşletmeye Puan Ver
1690 5
Bu işletmeye ait bilgiler 1.690 defa görüntülenmiştir.
Tescil Tarihi
27 Ağustos 2010 ,Cuma
Yetkilileri
MUHTEREM AYDOĞAN Müdür Münferiden
Telefon
(312)349-55-66
Bölge
ŞİŞLİ / İSTANBUL
Adres
HALİL RIFAT PAŞA MH.PERPA TİC. MER.B BLK.K.5 N.288 ŞİŞLİ, İSTANBUL, TÜRKİYE
Yayınlanan işletmeye ait İLETİŞİM bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen HATALI iletişim bilgisini bize BURADAN bildiriniz.

Firma İş Konusu

her türlü kuluçka makineleri ekipmanları ve her türlü kafes imalatı yapmak...ve 10,6,2010 tarihli tescile ait anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Firmaya ait yorum bulunamadı...

Firma Harita Konumu

Sektorelrehber.com ücretsiz bir firma/işletme rehberi sitesidir.
Sektorelrehber.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
Sektorelrehber.com, site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle garanti veya güvence vermemektedir, yayınlanan iletişim ve genel bilgiler hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
Sektorelrehber.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.